O společnosti Kressida

Společnost Kressida s.r.o. je specialistou na vysušování a izolace vlhkého zdiva. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru izolace zdiva přistoupila firma Kressida s.r.o. k vývoji vlastní technologie izolace vlhkého zdiva pomocí chrom-niklových  a chrom- ocelových desek se zámky. Majitel společnosti Milan Jančar provádí izolování objektů v SRN do roku 1995 a od  roku 1995 v ČR nerez deseky vyráběl již v roce 2001 V roce 2004 udělelil Technický a zkušební ústav stavební Praha tomuto výrobku certifikát pod č. 010-014236. Díky jedinečné technologii výroby izolačních desek a způsobu provádění samotné izolace poskytuje firma na své dílo dle použitého materiálu i  neomezenou záruku proti vzlínající vlhkosti a vzniku trhlin na odizolovaném zdivu po celou dobu existence objektu.

Pouze naše nerez desky jsou originál poznáte je podle zámků , že jsou proti sobě o 180o a jediný v ČR je válcijeme na válcovací lince tím je zaručené kvalitní pozvolné prifilování nerez pelchu a nedochází k velké deformaci materiálu v ohybech plechu. .

 

Naše společnost vyvinula elektrofyzikální přístroj DryPol system k bezkontaktnímu vysoušení zdiva, který dodáváme proškoleným  montážním firmám..

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2023 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu