Provádění izolace zdiva

Jsme jediná společnost co profiluje tyto nerezové desky určené k izolaci vlhkéko zdiva na profilovací lince. Díky tomu zaručujeme plynulé ohýbání vln a podélných ohybů (zámků).

Chrom-niklové desky

Narážecí desky

Vlnité izolační desky z nerezavějící chrom-niklové a chrom-ocelové oceli  jsou strojně zaráženy do zdiva, aniž by docházelo k otevření zdiva. Víhoda tohoto způsobu sanace zdiva je možnost přístupu z jedné strany a provádí se z venku do úrovně  podlahy.

Podřezání strojní pilou

Podřezání strojní pilou

Podřezání vlhkého  cihelného zdiva řetězovou pilou s dodatečným vkládáním hydroizolace do prořezané spáry.Zdivo se prořízne strojní pilou vloží se PE fólie zaklínuje a následně zatlakuje meltou s přísadou Tricosal.

Řezání diamantovým lanem

Řezání diamantovým lanem

Podřezání vlhkého  kamenného zdiva diamantovým lanem s dodatečným vkládáním  PE hydroizolace do prořezané spáry zaklínování a násladné natlakování spáry a přísadou Tricosal. .

Injektáže

Injektáže zdiva

Injektáž lze použít do zdiva kámen, smíšené zdivo, hlíněné cihly apod. Do navrtaných děr se zavádí speciální krém který se vpije do zdiva a udělá horizontální barieru k této technologii je nutné provést výměnu degradovaných omítek za sanační omítku.

.

DryPol - elektrofyzikální metoda vysoušení zdiva

Jsme výrobcem systému DryPol, který slouží k vysoušení zdiva na principu pulzního generátotu. Tento výrobek je počítačem řízený a vysoce profesionálně proveden. U tohoto systému lze měnit frekvence, výkon a počet pulzů dle velikosti daného objektu.

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2023 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu