DryBand®

Zařízení DryBand

V součastné době tento produkt nemůžem nabídnout, jelikož nemůžem držet záruku a bylo měřením prokázání  u nškolika  přístrojů nefunkčnost systému všem zákazníkům , u kterfých se prokáže nefunkčnost systému  budeme postupně vyměňovat za systém DryPol, který má záruku přímo od nás a můžeme systém upravovat dle výsledků sušení.

Zařízení pro aktivní elektrofyzikální osmózu - vysušování zavlhnutých zděných a betonových konstrukcí budov, historických objektů a průmyslových objektů.

Vsakovací vlhkost v stavebních konstrukcích způsobuje destrukci a velkou tepelnou vodivost, tvorbu plísní a nevhodný estetický vzhled.

Dodatečná hydroizolace proti nasákavé vodě ve stavebních konstrukcích se vykonávají destrukčním zásahem do konstrukce buď podřezáním, nebo sanační technologií na bázi chemických přípravků.

Zabránění tohoto nepříznivého stavu je možné dosáhnout různými technologiemi, které zabezpečují dodatečné izolování staveb proti vlhkosti. Charakteristickým jevem je ve vlhkém zdivu přítomnost různých rozpuštěných solí, které se vlivem proudu vsakovací vlhkosti dostali do zdiva, tento efekt způsobuje tvorbu různých "map" na stěnách a je základem pro aplikování metody elektrofyzikální osmózy na bázi záření.

Přečtěte si více informací o technologii DryBand®- rc:

Táké je možné si o přístroji DryBand® stáhnout letáček PDF i v jiných jazycích.

Přiložené soubory

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2024 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu