DryPol - Elektrofyzikální vysoušení zdiva

Představujeme Český  profesionální výrobek DryPol systém, který vysouší vlhké zdivo na principu  elektrofyzikální metody jak kontaktní i bez kontaktní. Tento výrobek DryPol systém je vyráběn na specializovaném pracovišti, kde můžeme zajistit kvalitu tohoto výrobku DryPol osazaná deska je po osazení robotem zalakována a následně testována v testovacím zařízení na mikrioelektroniku.

Zařízení pro aktivní elektrofyzikální osmózu - vysušování zavlhnutých zděných a betonových konstrukcí budov, historických objektů a průmyslových objektů.

Vsakovací vlhkost ve stavebních konstrukcích způsobuje destrukci a velkou tepelnou vodivost, tvorbu plísní a nevhodný estetický vzhled.

Dodatečná hydroizolace proti nasákavé vodě ve stavebních konstrukcích se vykonávají destrukčním zásahem do konstrukce buď podřezáním, nebo sanační technologií na bázi chemických přípravků.

Zabránění tohoto nepříznivého stavu je možné dosáhnout různými technologiemi, které zabezpečují dodatečné izolování staveb proti vlhkosti. Charakteristickým jevem je ve vlhkém zdivu přítomnost různých rozpuštěných solí, které se vlivem proudu vsakovací vlhkosti dostali do zdiva, tento efekt způsobuje tvorbu různých "map" na stěnách a je základem pro aplikování metody elektrofyzikální osmózy na bázi záření.

Snižování nákladů

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

thmb-drypol-vysouseni-77.jpg

Přiložené soubory

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2023 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu