Průběh vysušování

Je charakteristický pomalým náběhem, dokonce v první etapě v délce 2-6 měsíců může být zjevný nárůst vlhkosti v dané zóně, který vzniká postupným uspořádáním polarizovaných molekul vody ve zdivu. S postupem času je zjevný pokles vlhkosti až s dosáhnutím technologického minima pro dané zařízení což je cca 2% objemu vody ve stavební konstrukci t.j. doba do cca 1-3 let. Pro představu při max. přesycenosti tj. blížící se k 20% objemu vody je ve zdivu na 1m3 obbsah vody do 450l. Dvojprocentní objem představuje vzdušnou vlhkost objemově dosahující do 30l na 1m3 zdiva - suchý prostor je definvaný do 3% objemových.

Po ukončení aktivní doby vysušování udržuje DryPol vlhkost zdiva po celou svoji životnost na úrovni cca 1,5 - 2,5 % což z hlediska stavebního a životního je zdivo ideálně suché.

Klesající náklady na vytápění pomocí neustáleho snižování vlhkosti zdiva

Snižování nákladů

Snižování nákladů

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2024 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu