Jak to funguje

Co je to tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo absorbuje volnou energii z atmosféry.
Tento systém vyžaduje pouze 1 kW elektrické energie
k výrobě 3 až 5 kW tepelné energie.

Nízké náklady, vysoká úspora!

Díky vysoké účinnosti technologie tepelného čerpadla jsou Vaše provozní a ekonomické náklady výhodně nízké. Podívejte se na průměrné náklady na energie v celé domácnosti za rok.

Kompletní řešení

Venkovní jednotka odebírá termální energii ze vzduchu a vnitřní jednotka ji předá do topné vody. Ta pak slouží například k vytápení, ohřevu TUV nebo ohřevu bazénu.

Naši vnitřní jednotku Neoré jde díky kompaktním rozměrům bez problémů umístit kdekoliv v domě.

Jak funguje SPLIT systém

Split systém nabízí vysoký výkon a splňuje požadavek na vysokou teplotu výstupní vody dokonce i při nízkých teplotách venkovního vzduchu. oproti monobloku je systém rozdělen na vnější a vnitřní jednotku.

U modelu s vysokým výkonem 11,2 kW, venkovní teplotě 7 °C a teplotě topení 35 ° C můžeme dosáhnout topný faktor (COP) až 4,46.

Ovládání

Kromě standardního ovládání systému prostřednictvím ovladače přímo na tepelném čerpadle je možné ovládání i dálkově přes internet v podhodlí sedací soupravy na vašem iPadu, telefonu nebo počítače kanceláře.

Způsoby ovládání

  • přímo
  • přes telefon
  • přes počítač

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2023 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu