Výhody

Rychlá návratnost

Návratnost tepelného čerpadla může být ve srovnání s návratností při elektrokotle již za 3,58 roku. oproti elektrokotle ušetří tepelné čerpadlo více než 2/3 nákladů.

V rámci příplatkové výbavy můžete mít ve vašem tepelném čerpadle oběhové čerpadlo nové generace ve třídě "A" - Wilo Yonos Para. Tak můžete efektivitu tepelného čerpadla dále zvýšit a samozřejmě také významně snížit návratnost. V modelech typu "MX" je možné také doobjednat integrovaný kalorimetr a mít tak úspory a tepelnou spotřebu domu pod kontrolou.

Při ročním průměrném COP 3,3 (tepelné čerpadlo systému vzduch / voda a podlahové vytápění s výstupní vodou max. 40° C) ušetří tepelné čerpadlo oproti elektrokotli více než 2/3 nákladů. Pri platbě za elektřinu za vytápění 45000 Kč může tepelné čerpalo ušetřit 30730 Kč ročně. Při rozdílu pořizovacích nákladů mezi tepelným čerpadlem a elektrokotlem 110000 Kč je návratnost 3,58 roku.

Vysoká výstupní teplota

Vysoká teplota výstupní vody 60° C u modelu s vysokým výkonem (model High Power) se udrží až do -20° C venkovní teploty bez nutnosti využití záložního zdroje tepla.

Navrženo pro člověka

Tento systém je šetrný k životnímu prostředí a v porovnání se spalovacími topnými systémy značně snižuje emise CO2 v atmosféře. Nevytváří tak negativní vlivy které by nepříznivě narušovaly naše bydlení.

Nízká hlučnost

Inverterové řízení umožní tichý chod, který neruší okolní prostředí. Nabízíme tepelná čerpadla s kvalitním odhlučnením.

Zdraví a čistota

Když nejsou hořáky, nejsou vytvářené žádné škodlivé látky a znečisťující pachy.

Provozní výhody

  • Dlouhá životnost - Kvalitní komponenty, chráněny před korozí jsou řízené vyspělou elektronikou. Při správném použvaní je životnost tepelného čerpadla Fujitsu Neoré až 21 let.
  • Jednoduchá údržba - Nároky na údržbu jsou minimální díky konstrukci tepelného čerpadla, které je koncipováno jako bezúdržbové.
  • Vysoká spolehlivost - poskytujeme spolehlivé systémy a kvalitní materiály, čím chceme zajistit Vaši maximální spokojenost.
  • Nouzový provoz - Zabudovaný záložní ohřívač nebo kotel zajišťuje průběžné dodávání teplé vody do systému. Teplá voda je tak k dispozici i v případě nouzového hlášení.

Umístěte ji kdekoliv

Vnitřní jednotka je v kompaktním nástěnném provedení. Díky velmi nízké hlučnosti a malým rozměrům ji lze umístit prakticky v libovolném místě uvnitř objektu, včetně obytných prostor. Jednotka obsahuje hydraulický okruh s nerezovým deskovým výměníkem, oběhovým čerpadlem a filtrem, napájecí a silové okruhy a regulační systém tepelného čerpadla.

Inteligentní ovládání

Čtyřřádkový ovládací panel je standardním vybevením. Nabízíme i možnost grafického ovládání přes internet.

Velký provozní rozsah

Velký provozní rozsah umožňuje vytápění při venkovních teplotách až do -20 ° C. umožňuje tak celoroční provoz.

Automatická regulace

Teplota se automaticky reguluje podle ekvitermní křivky (teplota výstupní vody v závislosti na venkovní teplotě)

Zimní ochrana

Vysokou efektivitu odmrazování zajišťuje plně inteligentní řízení tohoto procesu, čímž je dosažena maximální efektivita a rychlost tohoto procesu.

Zaujala vás naše nabídka?

Potřebujete zbavit váš dům vlhkosti? Provádíme odborné odvlhčení, sanace zdiva a hydroizolace. Disponujeme vlastní technologií včetně výroby vlastních narážecích nerez desek. Kontaktujte naše pracovníky, navrhneme vám nejlepší cenu a termín realizace.

Volejte zdarma - 800 888 113
© Copyright Kressida s.r.o. 2023 - All rights reserved | Richard Marvan | FORMARK | Mapa webu